Dúfam, že nájdeš lásku

napísala Sabina Parimuchová

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá bude jednoduchá. Bez drámy a mätúcich signálov. Iba ty a on, ako na seba hľadíte cez miestnosť plnú smejúcich sa ľudí. A viete, že ste pre seba tí praví.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá sa nebude báť prevziať zodpovednosť. Človeka, ktorý vysloví “prepáč” aj keď iba za to, ako reagoval. Pre ktorého bude váš vzťah dôležitejší ako hrdosť.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá si ťa bude ceniť pre teba. So všetkými zvláštnosťami, dokonalosťami aj nedokonalosťami.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá sa ti zloží tie najkrajšie komplimenty a bude to myslieť úprimne.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá bude nesebecká. Človeka, ktorý ťa vždy postaví na prvé miesto a urobí pre teba čokoľvek na svete, bez otázok. Pretože jeho cieľom bude robiť ťa šťastnou.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá ťa nebude súdiť. Človeka, ktorý ťa uvidí aj skrz tvoje chyby. A bude ťa milovať aj v tých najhorších okamihoch.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá ťa podporí. Vo všetkom. Aj v tých najbláznivejších nápadoch.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá za teba bude bojovať. Niekoho, kto bude vždy na tvojej strane a vždy si vyberie teba a váš vzťah, nech by sa dialo čokoľvek. 

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá ťa vylieči. Poskladá kúsky tvojej duše, zacelí tvoje rany a znova ťa naučí veriť v seba, v lásku, v život.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá ťa naplní. A ty sa konečne budeš cítiť úplná.

Dúfam, že raz nájdeš lásku, ktorá nebude riešiť svoju ani tvoju minulosť, ale bude sa sústrediť na vašu budúcnosť.

Dúfam, že raz nájdeš lásku. Skutočnú. Nefalšovanú. Plnú smiechu a dôvery. Človeka, ktorý ťa bude sprevádzať na ceste životom. Ktorý ťa pochopí a ktorý by pre teba urobil všetko na svete.

A ty mu to oplatíš…

Mohlo by sa ti páčiť aj

Stránka používa cookies, aby vylepšila Tvoju skúsenosť. Predpokladáme, že ti to nevadí. Ak sa mýlime, môžeš vyjadriť svoj nesúhlas. Potvrdiť Čítaj viac