O autorkách

napísala Sabina Parimuchová

Náš príbeh

Sme vašnivé pisateľky. Obyčajné ženy, občas negatívne, inokedy optimistické. Nudné aj výnimočné (podľa nálady). Možno si tu a tam protirečíme. No, ono je to v poriadku. Človek totiž vyvíja, mení a žiadna univerzálna pravda vlastne neexistuje. Takže áno – v preklade je pravda všetko.

Obe sme sa nechali uniesť láskou k textom. Každá inak. Rozhodli sme sa spojiť talenty a to, v čom vynikáme. Svet Písania je určený všetkým, ktorí radi premýšľajú o živote naokolo.  Píšeme otvorene o našich životoch aj pocitoch. Pretože chceme, aby ste vedeli, že nech riešite čokoľvek, nikdy v tom nie ste samy.

Píšeme o živote, láske, myšlienkach, o nás aj o vás. Pretože my sme vlastne Vy. O tom je váš Svet Písania.

A tu sme my:

 

Sabina je blogerka a copywriterka na voľnej nohe. Písanie pre ňu predstavuje lásku na celý život. V dobrom aj v zlom. K tvorbe ju priviedli príbehy, knihy a myšlienky schované medzi riadkami. Keď netvorí, je ponorená v knihách. Miluje cestovanie, spoznávanie nových kultúr, jógu, tiché rána a prenikavú vôňu kávy.

 


 

Simona je copywriterka na voľnej nohe a junior SEO špecialistka pre Biano.sk. Tvorí a pracuje s láskou, vášňou a chuťou. Inšpiráciu čerpá pri športe, na iných blogoch alebo rozoberaním života pri víne. Voľno si rada užíva a spríjemňuje priateľmi, dobrým koncertom, kvalitným seriálom, knihou a prechádzkou v prírode.

 


 

Dominika G. je študentkou Univerzity Palackého v Olomouci. Okrem štúdia jazykov je to typický introvert, ktorý miluje dobrú knihu, kávu a upršané rána. Rada vymýšľa nové príbehy a dáva svoje myšlienky na papier. Nadchýna ju história, umenie a spoznávanie nových kultúr a medzi jej najväčšie sny patrí precestovať celý svet.

 


 

Dominika  S. je copywriterka a junior marketérka. Písanie je pre ňu viac ako len hobby. Slová dokážu odomknúť dvere, za ktorými môžu čitatelia nahliadnuť do jej malého osobného sveta. Tvoreniu sa venuje v práci, ale aj vo svojom voľnom čase. Okrem toho miluje poriadok na svojom pracovnom stole, klasickú literatúru, mačky, pokusy o varenie a spoznávanie nových krajín.

 


 

Táňa je študentkou prvého ročníka na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Písaniu sa venuje už sedem rokov a je rada, že práve táto činnosť formuje jej životnú cestu. Po pomerne dlhom období spisovateľského bloku sa vracia k uverejňovaniu myšlienok a poviedok na internete, a to nielen v rámci Sveta Písania, ale aj na Instagrame. Okrem tvorenia miluje rodinu, priateľov, hektalitre kávy, dobrý a dlhý spánok, rôzne bláznovstvá a cestovanie.

 


 

Monika je študentkou Veterinárnej a farmaceutickej univerzity v Brne. Písanie je pre ňu formou akejsi osobnej psychohygieny od náročného medicínskeho sveta. Literatúru berie ako skvelý spôsob, akým sa dotknúť ľudského srdca. Poéziu nachádza všade okolo seba a aj v tom najobyčajnejšom človeku sa podľa nej môže ukrývať tej najneobyčajnejší príbeh. Nadovšetko miluje svoju rodinu, priateľov, svoju mačku Missy a prechádzky v prírode po popadanom lístí.

 


 

Adriána vyštudovala právo, no celý život je jej najväčšou vášňou písanie. Tvorí, odkedy si pamätá. V ôsmich rokoch napísala svoje prvé dielo a odvtedy jej svet tvoria poviedky, novely a romány. Zbožňuje rozprávky a poéziu, ktorej sa momentálne venuje najviac. Vo voľnom čase objavuje svet s batohom na pleciach a bavia ju jazyky. Učí sa nemecky, francúzsky, rusky a maďarsky. Popri tom sa neustále naháňa za zabudnutými kaštieľmi a zámkami.

 

Stránka používa cookies, aby vylepšila Tvoju skúsenosť. Predpokladáme, že ti to nevadí. Ak sa mýlime, môžeš vyjadriť svoj nesúhlas. Potvrdiť Čítaj viac