O autorkách

napísala Sabina Parimuchová

Náš príbeh

Sme vašnivé pisateľky. Obyčajné ženy, občas negatívne, inokedy optimistické. Nudné aj výnimočné (podľa nálady). Možno si tu a tam protirečíme. No, ono je to v poriadku. Človek totiž vyvíja, mení a žiadna univerzálna pravda vlastne neexistuje. Takže áno – v preklade je pravda všetko.

Obe sme sa nechali uniesť láskou k textom. Každá inak. Rozhodli sme sa spojiť talenty a to, v čom vynikáme. Svet Písania je určený všetkým, ktorí radi premýšľajú o živote naokolo.  Píšeme otvorene o našich životoch aj pocitoch. Pretože chceme, aby ste vedeli, že nech riešite čokoľvek, nikdy v tom nie ste samy.

Píšeme o živote, láske, myšlienkach, o nás aj o vás. Pretože my sme vlastne Vy. O tom je váš Svet Písania.

A tu sme my:

 

Sabina je blogerka a copywriterka na voľnej nohe. Písanie pre ňu predstavuje lásku na celý život. V dobrom aj v zlom. K tvorbe ju priviedli príbehy, knihy a myšlienky schované medzi riadkami. Keď netvorí, je ponorená v knihách. Miluje cestovanie, spoznávanie nových kultúr, jógu, tiché rána a prenikavú vôňu kávy.

 

 

Simona je copywriterka na voľnej nohe a junior SEO špecialistka pre Biano.sk. Tvorí a pracuje s láskou, vášňou a chuťou. Inšpiráciu čerpá pri športe, na iných blogoch alebo rozoberaním života pri víne. Voľno si rada užíva a spríjemňuje priateľmi, dobrým koncertom, kvalitným seriálom, knihou a prechádzkou v prírode.

 

Dominika G. je študentkou Univerzity Palackého v Olomouci. Okrem štúdia jazykov je to typický introvert, ktorý miluje dobrú knihu, kávu a upršané rána. Rada vymýšľa nové príbehy a dáva svoje myšlienky na papier. Nadchýna ju história, umenie a spoznávanie nových kultúr a medzi jej najväčšie sny patrí precestovať celý svet.

 

Dominika  S. je copywriterka a junior marketérka. Písanie je pre ňu viac ako len hobby. Slová dokážu odomknúť dvere, za ktorými môžu čitatelia nahliadnuť do jej malého osobného sveta. Tvoreniu sa venuje v práci, ale aj vo svojom voľnom čase. Okrem toho miluje poriadok na svojom pracovnom stole, klasickú literatúru, mačky, pokusy o varenie a spoznávanie nových krajín.

Stránka používa cookies, aby vylepšila Tvoju skúsenosť. Predpokladáme, že ti to nevadí. Ak sa mýlime, môžeš vyjadriť svoj nesúhlas. Potvrdiť Čítaj viac